מי את מאמצ'יק?

מאמצ’יק הינה פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת לכל אמא (או אבא) מענה על הצרכים מהפשוטים ועד המורכבים בחיי שגרת ההורות והחיים בכלל.

מאמצ’יק מספקת מענה מדויק יותר, אישי יותר ומהיר יותר לצרכים אלו ממה שחוויתם עד היום.

מאמצ'יק מרקט

ברוכים הבאים למאמצ'יק מרקט! המשחקים, המתנות, ארגון ימי הולדת, הפעילויות, היצירה, החגים, הלמידה וכל הדברים שאת צריכה ומחפשת ועד היום לא באמת היה מי שייתן לך את המענה המדוייק לה-כל! במאמצ'יק מרקט תמצאי בקלות את המענה המדויק והאישי בהתאמה למחיר, לגיל ולצורך שאת מחפשת.

תשאלי את מאמצ'יק

כמה פעמים ביום עולה לך המחשבה "אני צריכה להתייעץ ב.." אם זה קשור לתזונה, שינה, פעילות, עיסוק או כל נושא אחר שמציף במהלך השגרה. לרוב, את ממשיכה הלאה ומתעלמת או לחלופין גוללת שעות לחיפוש "מהיר" אחר התשובה. מעכשיו 'תשאלי את מאמצ'יק'! מאמצ'יק אספה עבורך את מיטב אנשי המקצוע שייתנו לך מענה אישי בלחיצת כפתור. יש לך שאלה? את רוצה להתייעץ? תשאלי את מאמצ'יק ותקבלי את התשובה שאת מחפשת. וכן, גם צוות מאמצ'יק כאן למענה לכל שאלה שיש לך בחיפוש אחר המוצר הנכון, בניית סל מוצרים ליום ההולדת הקרבה, הרכבת חבילה לפעילויות יצירה בבית ועוד.

מאמצ'יק אונליין

הכל מבלי לצאת מהבית! במאמצ'יק אונליין תמצאים הדרכות וידיאו, קבצים להדפסה, פעילויות מוכנות, סדנאות העשרה במגוון רחב של תחומים לילדים ולכם ההורים.

מגזין מאמצ'יק

מאמצ'יק יצרה במיוחד עבורך מגזין תוכן המכיל תכנים ענייניים ומותאמים לתקופה בשנה שיהיה לך כיף ומועיל לקרוא ואפילו ייתן לך מענה לחיפושים השונים שלך ברשת: העשרה לילדים, פעילויות, מתכונים, טיולים, מדריכים ועוד.

מאמצ’יק זו אני

נעים מאוד שמי קרן קורצמן, אמא לאיתי, מאיה ונועה, בת זוג של אלון ומייסדת מיזם מאמצ’יק.

מהיום הראשון שהפכתי להיות אמא הבנתי שהחיים הולכים להשתנות..רק שלא הבנתי עד כמה. לא הבנתי שהיום הופך להיות מיליון משימות קטנות וגדולות שפשוט חייבות לקרות, ולא הבנתי ש-99% יהיה תלוי רק בי.

אם את כאן אני כנראה לא צריכה לספר לך שהמשימות רק גדלות יותר ויותר. 

מאז שאני זוכרת את עצמי האמנתי שלא משנה כמה קשה צריך תמיד להנות. להנות בעשיה, להנות בעבודה, להנות בשגרה ופשוט לפשט את הקשה לקל. כן, אני יודעת איך זה נשמע! ולא, החיים שלי לא קלילים – אבל (וזה אבל גדול!!) המשמעות של ליצור שגרה פשוטה יותר, להכניס כיף והנאה לשגרה ולפשט את המשימות שלא מפסיקות בהחלט עשו עבורי את השינוי הגדול – ומאז אני מרגישה שאני כמעט כל יכולה.

מאמצ’יק נולד מתוך ההבנה שהחיים לא יהיו פשוטים יותר, כל משימה גם הכי קטנה לוקחת זמן וחייבת להיות דרך יותר קלה לעשות הכל ולתת מקום יותר גדול להנאה. התחלתי ליצור לעצמי תבניות של דברים, הרגלים ושיטות לעשות את כל מה שאני אוהבת, רוצה וצריכה בצורה יותר פשוטה כדי שכל פעם זה יהיה כבר יותר קל.

מתוך זה נולד מאמצ’יק, שהתחיל כבלוג קטן לפני כ-3 שנים, הפך לאתר תוכן שצירף אליו בלוגריות והטבות מבעלי מקצוע שאני כאמא רציתי להכיר ואחרי עבודה רבה, השקעה כספית, תוכניות וחבלי לידה נבנה המיזם שאני מציגה כיום.

One Stop Shop לאמהות, כמוני. שמקבלות מעטפת מלאה לכל מה שהן צריכות עכשיו – בלי מאמץ מיותר.

אני מזמינה אותך להכיר ולהיות חלק ממאמצ’יק – החלום הפרטי שלי שיצור שגרת חיים קלה ומהנה יותר לכל אמא.

התלהבתם ממאמצ’יק ואתם רוצים להצטרף אלינו?